Otteluohjelma su 1.9.2019 - Päätöstapahtuma Harjun kentällä!

Seniorit peliaika 2 x 20 min

Välierät ja finaalit pelataan Tottenham ja Arsenal -yhdistelmäjoukkueella 
(Tottenhamissa ollut hyvin vähän pelaajia)

Mitalit jaetaan kunkin sarjan pelin päätyttyä
Nappulat klo 11.00
Juniorit klo 11.30
Seniorit klo 12.30

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00Chelsea-Tottenham ja Arsenal yhdistetty joukkue!!!Seniori
välierä 1
 
      
  -   
11:00Sevilla -Real MadridJ 
11:45Voittaja välierä 1-Voittaja välierä 2S 
      
      
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00Manu-LiverpoolSeniorit
välierä 2
 
      
      
11:00Valencia-GetafeJ 
11:45Häviäjä välierä 1-Häviäjä  välierä 2S 
      
      
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Inter-RomaN 
10:30Juventus-NapoliN 
      
11:00Barcelona-EspanyolJ 
      
      
      

Otteluohjelma su 25.8.2019

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00ManU-TottenhamS4-1
10:25Real Madrid-BarcelonaJ6-0
10:50Arsenal-ChelseaS1-4
11:15Barcelona-SevillaJ1-5
11:40Chelsea-ManUS1-0
12:05Barcelona-ValenciaJ3-4
12:30ManU-LiverpoolS8-0
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00Chelsea-LiverpoolS4-2
10:25Sevilla-ValenciaJ2-3
10:50Tottenham-LiverpoolS4-3
11:15Getafe-Real MadridJ2-3
11:40Liverpool-ArsenalS3-6
12:05Sevilla-GetafeJ3-3
12:30Arsenal-TottenhamS1-3
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Getafe-EspanyolJ3-0
10:25Napoli-InterN4-3
10:50Roma-JuventusN2-3
11:15Espanyol-ValenciaJ2-5
11:40Roma-NapoliN1-6
12:05Inter-JuventusN4-0
12:30Real Madrid-EspanyolJ9-0

Otteluohjelma su 11.8.2019

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00Arsenal-ManuS1-1
10:25Valencia-BarcelonaJ6 -2
10:50Liverpool-TottenhamS6-2
11:15Barcelona-EspanyolJ5-0
11:40Tottenham-ArsenalS3-1
12:05Barcelona-GetafeJ4 -1
12:30Arsenal-ChelseaS3-6
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00Tottenham-ChelseaS0-3
10:25Getafe-SevillaJ3-2
10:50Manu-ChelseaS2-1
11:15Sevilla-Real MadridJ2-2
11:40Chelsea-LiverpoolS1-2
12:05Sevilla-EspanyolJ1-2
12:30Liverpool-ManuS5-2
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Real Madrid-EspanyolJ4-2
10:25Inter-JuventusN7-0
10:50Roma-NapoliN0-7
11:15Getafe-ValenciaJ0-10
11:40Roma-InterN0-4
12:05Napoli-JuventusN7-2
12:30Real Madrid-ValenciaJ0-9

Otteluohjelma ja tulokset, su 2.6.2019

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00Liverpool-ArsenalS3-0
10:25Getafe-BarcelonaJ2-1
10:50Chelsea-ManUS4-1
11:15Barcelona-Real MadridJ3-6
11:40ManU-LiverpoolS3-3
12:05Barcelona-SevillaJ3-2
12:30Liverpool-TottenhamS4-1
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00ManU-TottenhamS3-0
10:25Real Madrid-ValenciaJ1-4
10:50Arsenal-TottenhamS2-2
11:15Sevilla-ValenciaJ2-6
11:40Tottenham-ChelseaS1-2
12:05Valencia-EspanyolJ10-0
12:30Chelsea-ArsenalS8-3
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Sevilla-EspanyolJ3-1
10:25Inter-RomaN6-1
10:50Juventus-NapoliN1-5
11:15Getafe-EspanyolJ1-0
11:40Napoli-InterN6-3
12:05Roma-JuventusN0-3
12:30Real Madrid-GetafeJ5-2

Otteluohjelma ja tulokset su 26.5.2019

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00Tottenham-ChelseaS0-3
10:25Sevilla-BarcelonaJ2-5
10:50ManU-LiverpoolS2-5
11:15Espanyol-Real MadridJ3-6
11:40Liverpoo-TottenhamS3-2
12:05Barcelona-EspanyolJ3-2
12:30Tottenham-ArsenalS3-2
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00Liverpool-ArsenalS2-1
10:25Real Madrid-GetafeJ3-3
10:50Chelsea-ArsenalS5-1
11:15Barcelona-ValenciaJ1-7
11:40Arsenal-ManUS4-6
12:05Valencia-GetafeJ8-0
12:30ManU-ChelseaS0-9
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Valencia-EspanyolJ12-0
10:25Inter-NapoliN2-3
10:50Juventus-RomaN2-3
11:15Getafe-SevillaJ2-1
11:40Juventus-InterN2-2
12:05Roma-NapoliN2-2
12:30Real Madrid-SevillaJ1-2

Otteluohjelma ja tulokset, su 19.5.2019

KloKenttä 1  SarjaTulos
10:00Chelsea-LiverpoolS7-0
10:25Sevilla-Real MadridJ2-12
10:50Tottenham-ArsenalS3-5
11:15Espanyol-SevillaJ4-6
11:40Arsenal-ChelseaJ1-4
12:05Barcelona-Real MadridJ1-7
12:30Chelsea-ManUS3-6
KloKenttä 2  SarjaTulos
10:00Arsenal-ManUS2-4
10:25Valencia-GetafeJ5-1
10:50Liverpool-ManUS1-3
11:15Real Madrid-ValenciaJ2-6
11:40ManU-TottenhamS8-0
12:05Espanyol-GetafeJ2-3
12:30Tottenham-LiverpoolS0-8
KloKenttä 3  SarjaTulos
10:00Barcelona-EspanyolJ3-2
10:25Inter-JuventusN9-0
10:50Napoli-RomaN5-0
11:15Getafe-BarcelonaJ3-1
11:40Juventus-NapoliN0-6
12:05Roma-InterN1-3
12:30Valencia-SevillaJ7-1